کد خبر: ۲۳۸۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
مرد سگ باز در پارکی حوالی خیابان ستارخان پسرجوانی را به علت گفتن زهر مار به سگ با ضربات چاقو مورد حمله قرار داد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛   چند روز پیش خبری در فضای مجازی با عنوان درگیری مرد سگ باز با پسر جوانی منتشر شد که در شرح این ماجرا آمده بود؛ نزدیک ساعات افطار پسر جوانی به همراه دوستش بعد از خرید غذا برای افطار به یکی از پارک‌های ستارخان رفتند.

بعد از اذان مغرب مردی به همراه سگش وارد پارک می‌شود و به سمت پسر جوان و دوستش می‌رود. هنگامی که سگ پارس کنان به سمت پسر جوان روانه می‌شود، او سعی می‌کند با بلند کردن پایش به مرد سگ باز بفهماند که نزدیک نشوند. هنگامی که تلاش آن‌ها برای دور کردن سگ تاثیری نداشت، پسر جوان خطاب به سگ می‌گوید: «زهرمار». در این هنگام صاحب سگ بدون عذرخواهی چاقوی بلندی را از جیبش بیرون می‌آورد و چاقو را در کمر و نخاع پسر جوان فرو می‌کند.

درگیری پسرجوانی با مردسگ باز چاقوکش + عکس

رشیدپور مضروب این ماجرا در گفتگو با حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: هنگامی که وارد پارک شدیم، این مرد به همراه سگش در پارک پرسه می‌زد.

پسر جوان ادامه داد: سگ این مرد، یک سگ نگهبان بی قلاده بود و سعی داشت در پارک به همه حمله کند.

وی با بیان اینکه بعد از تذکر به مرد سگ باز درگیری و بحث بالا گرفت، گفت: وقتی از پارک خارج شدیم، این مرد با چاقویی به سمت ما آمد و از پشت چاقو را در نخاع و کمرم فرو کرد.

مضروب این حادثه درباره شکایش به پلیس گفت: برای تشکیل پرونده دادستان و معاون دادستانی حضور داشتند، اما در ادامه مشخص نشد پرونده به کجا رسیده است.

بنا بر این گزارش؛ مرد سگ باز همچنان متواری است. همچنین مشاهدات حاکی از آن است که تعداد ضربات وارده به این پسر جوان ۴ ضربه است که بین لگن و قفسه سینه برخورد کرده است. در حال حاضر ریه این پسر جوان عمل جراحی شده است و او همچنان در بیمارستان بستری است.

درگیری پسرجوانی با مردسگ باز چاقوکش + عکس

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: