کد خبر: ۲۳۸۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
به مناسبت درگذشت خواننده جوان کشورمان ویدئویی از حضور او در برنامه خندوانه در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.
سخنان امیدبخش بهنام صفوی در برنامه خندوانه +فیلمبه گزارش گروه وبگردی 20:30؛ بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان به دلیل درگیری با  بیماری سرطان، به مناسبت «روز پزشک» مهمان برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شده بود؛ در همین رابطه و پس از درگذشت وی، قسمتی از صحبت‌های او در این برنامه در فضای مجازی به اشتراک گذاشته  شده است.

بهنام صفوی پس از آنکه در این برنامه در خصوص وضعیت جسمی خود توضیحاتی را ارائه داد و در ادامه از نقش امید در زندگی مبتلایان به این بیماری گفت: در جلسه پرتو درمانی که داشتم و همانطور که می‌دانید مرحله بسیار سختی است به روزهای خوب آینده امیدوار بودم. برخی‌ها از درگیریشان با بیماری سرطان بسیار ناراحت بودند اما با آن‌ها صحبت می‌کردم و تذکر می‌دادم که فقط باید امیدوار باشند. وی با بیان این که بعضی از افراد حتی با یک سرماخوردگی سطحی دست از تلاش می‌کشند، گفت: با بهره گیری از روحیه حتی می‌توان از این مشکلات سطحی نیز عبور کرد.

گفتنی است؛ بهنام صفوی خواننده جوان کشورمان صبح امروز ۲۳ اردیبهشت سال ۹۸، در سن ۳۶ سالگی پس از چند سال مبارزه با بیماری سرطان، در بیمارستانی در شهر اصفهان چشم از جهان فروبست. در ادامه قسمتی از صحبت‌های این خواننده در  برنامه خندوانه را مشاهده می‌کنید:

00:00 00:35

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: