کد خبر: ۲۳۷۶۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲
سلفی دو گوریل با جنگل بان یک مرکز حفاظت‌شده حیات وحش در جمهوری دموکراتیک کنگو سوژه رسانه‌ها شد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ در حالی که گوریل‌ها می‌توانند حیواناتی خطرناک برای انسان باشند و در برخی مواقع موجب مرگ انسان شوند، اما ظاهراً تصاویری که یک جنگل‌بان در یکی از مراکز حیات وحش در جمهوری دموکراتیک کنگو با دو گوریل ثبت کرده چیز دیگری را نشان می‌دهد. عکس‌های سلفی دو گوریل این مرکز حیات وحش در جمهوری دموکراتیک کنگو با این جنگل‌بان اکنون تبدیل به تصاویری داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است.

سلفی جذاب گوریل ها با مامور باغ وحش + تصاویر///

در یکی از این تصاویر یکی از این دو گوریل در حالی دیده می‌شود که روی شانه‌های این مرد جوان سوار و به دوربین زل زده است. عکس دیگر نیز این دو گوریل را در حالی که با ژستی بسیار جالب و دیدنی در پشت ماور جنگل بانی ایستاده‌اند و به دوربین زل زده‌اند نشان می‌دهد. ژست و طرز ایستادن این دو گوریل طوری است که به نظر می‌رسد آن‌ها پیشتر چیزی به نام دوربین را می‌شناختند و به خوبی با آن آشنایی دارند.

سلفی جذاب گوریل ها با مامور باغ وحش + تصاویر///

انتشار این تصاویر در این منطقه محافظت شده در حالی خبرساز می‌شود که پیشتر و در سال ۲۰۱۴ نیز فیلمی مستند در مورد گوریل‌های تنها زیستگاه کوهستانی گوریل‌ها در جهان در این منطقه ساخته شد. این فیلم به دو تهدید بالقوه یعنی شکارچیان و جنگ که حیات گوریل‌های این منطقه را تهدید می‌کرد می‌پرداخت. ورود شکارچیان به این منطقه حفاظت شده برای شکار گوریل‌های بازمانده و همچنین جنگ بر سر اکتشاف نفت در این منطقه دو تهدیدی بود که در این فیلم به آن اشاره شده بود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: