کد خبر: ۲۳۷۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
صندلی اشرافی که آیت‌الله جنتی بر آن تکیه زده بود این بار مورد توجه حسین دهباشی قرار گرفت که چند روزی است در عراق به سر می‌برد.
صندلی مجلل آیت الله جنتی از عراق سر در آورد +تصویربه گزارش گروه وبگردی 20:30؛ حسین دهباشی، مستندساز و تاریخ‌پژوه که چند روزی است در کشور عراق به سر می‌برد تصویری از  آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان بر روی صندلی مجلل طلایی رنگ معروف را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشت و نوشت:

«در تالار انتظار فرودگاه نجف، این صندلی را می‌بینی. خدایا قبلا کجا دیده بودی‌اش؟ آهان! همانی نیست که قاب بسته و بریده‌ی آن به عنوان سند تجمّل در زندگی آقای جنتی دست به دست می‌شد؟ یعنی بنده‌ی خدا شاید مجموعا ده دقیقه روی آن نشسته تا چمدان‌اش را بگیرند!».

شایان ذکر است؛ این تصویر از آیت‌الله جنتی مدتی در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرده بود و برخی از کاربران آن را به خوی اشرافیگری نسبت می‌دادند در حالی که حقیقت ماجرا همان چیزی است که دهباشی در پست خود ذکر کرده است. 

صندلی مجلل آیت الله جنتی از عراق سر در آورد +تصویر

گفتنی است؛ این تصویر در سال‌های اخیر بارها به عنوان سندی مصور از زندگی تجملاتی دبیر شورای نگهبان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود.گروه‌های ضد انقلاب و جریان انحرافی یا استناد به این تصویر تلاش کردند تا افکار عمومی را تشویش کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: