کد خبر: ۲۳۳۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
بوکسور فرانسوی معروف در حمایت از جنبش جلیقه زردپوش ها، با مشت زنی هایش پلیس کشورش را مجبور به عقب نشینی کرد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ با فراگیر بودن جنبش جلیقه زرد‌های شهر پاریس، مردم هم چنان از مواضع خود پافشاری می کنند. در این میان وقتی جلیقه زرد‌ها قصد داشتند تا با عبور از روی پل سن جلوی ساختمان روبروی ساختمان مجلس سنای فرانسه خود تجمعی داشته باشند با حضور ناگهانی پلیس جلوی حضور آن‌ها را روی پل مواجه شدند.

مردم  به عقب برگشتند، اما یک مشت زن  حرفه‌ای همه افرادی که جلیقه نظامی بر تن داشتند را با مشت زنی‌های مداومش به عقب راند و راه را برای هموطنان خود باز کرد.

تصاویر درگیری بوکسور فرانسوی با پلیس در حمایت از جلیقه زرد‌ها

اما پلیس فرانسه پس از انتشار ویدیوی درگیری، توییتی را خطاب به این مشت‌زن نوشت: آقایی که یکی از همکاران ما را زیر بار مشت هایتان گرفتید، شما شناسایی شدید. مثل اینکه شما به‌عنوان یک بوکسور، خیلی به مقررات احترام نمی‌گذارید. اما ما به شما موازین قانون کیفری را یاد خواهیم داد.

تصاویر درگیری بوکسور فرانسوی با پلیس در حمایت از جلیقه زرد‌ها

پس از ساعتی رسانه‌های فرانسوی به نقل از پلیس این کشور اعلام کردند که این بوکسور دستگیر شده است. رسانه‌ها نام این بوکسور فرانسوی را کریستف دتینگر اعلام کرده اند. با این حال مردم معترض دولت مکرون و حامی دتینگر پا پس نکشیده و با راه اندازی کمپینی حدود ۱۷۰۰۰ دلار جمع آوری کردند تا دتینگر را از بند پلیس رها سازند.

با این حال مقامات فرانسه اعلام کردند: آزادی برای این بوکسور خشن در کار نیست. ما باید هرچه سریع‌تر جلوی خشونت را بگیریم، بهتر است مردم دست از جمع آوری پول بردارند.

تصاویر درگیری بوکسور فرانسوی با پلیس در حمایت از جلیقه زرد‌ها

این بوکسور فرانسوی به حمایت از مردم کشورش از قیام کرده است. همچنین وی از ابتدای  جنبش جلیقه زردپوش‌ها کنار مردم بود و از استراتژی شان حمایت کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: