کد خبر: ۲۳۳۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۸
بادام زمینی را بسیاری از ما به عنوان یک آجیل مقوی می شناسیم و شاید مطلع نباشیم که بادام زمینی تا چه حد دوستدار قلب و عروق و سلامت عمومی بدن است. درواقع بادام زمینی می تواند باعث شود شما عمری طولانی تر داشته باشید.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  بادام زمینی سرشار از خواص شگفت انگیز است و نتایج برخی از پژوهش های جدید نشان داده که با مصرف منظم بادام زمینی می توان عمری طولانی تر داشت.
 
یک محدودیت کوچک در مورد بادام زمینی این است که افرادی که تیروئید کم کار دارند نمی توانند به اندازه دیگران از بادام زمینی بهره مند شوند ، البته افرادی که به بادام زمینی حساسیت دارند نیز مشمول این محدودیت می شوند، اما به طور کلی و عمومی بادام زمینی برای دیگر افراد منع مصرف ندارد.
 
 
بادام زمینی می تواند از بسیاری از بیماری های قلبی، مغزی و تنفسی پیشگیری کند، روند گردش خون را تسریع کند و در نهایت مانع از بروز مشکلات مختلف عمومی بدن شود. البته فراموش نکنید که بادام زمینی بیش از حد شور، بادام زمینی بیش از حد مانده یا کهنه خواص چندانی ندارد.
 
یعی کنید بادام زمینی را از آجیل فروشی هایی که محصولاتشان تازه است خریداری کنید و البته بادام زمینی را به شکل روزانه، مثلا روزی یک مشت مصرف کنید. افراط در مصرف بادام زمینی می تواند نتیجه ای معکوس داشته باشد.
 
منبع:انتخاب
نام:
ایمیل:
* نظر: