کد خبر: ۲۳۲۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از بازداشت متهمی خبر داد که تحت عنوان فروش بن خرید کالا از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد خبر داد و گفت: اکنون متهم با قرار وثیقه بازداشت است و برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از بازداشت متهمی که تحت عنوان فروش بن خرید کالا از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد خبر داد و بیان کرد: فردی در شهرستان گرگان ادعا می‌کرد که بن خرید کالا دارد و اغلب در میان اقشار ضعیف به توزیع و فروش آن اقدام می‌کرد.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: مردم نیز مبلغی حدود ۳۰۰ هزار تومان به وی پرداخت می‌کردند و در ازای آن از فرد مذکور بن دریافت می‌کردند؛ این در حالی بود که بن‌ها تقلبی، ساختگی و جعلی بوده است.
 
وی افزود: با شکایت چند نفر از شاکیان پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان به جریان افتاد و رفته رفته به شکات پرونده اضافه شد و اکنون حدود ۳۰ شاکی در این پرونده وجود دارد.
 
سید حسینی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون متهم با قرار وثیقه بازداشت است و برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: