کد خبر: ۲۳۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
رفتار عجیب یک پدر آمریکایی با دخترش در سالن فرودگاه واشینگتن سوژه رسانه‌ها شد.
رفتار عجیب پدر با دخترش در سالن فرودگاه! + فیلم//به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  ویدئویی که به تازگی منتشر شده، رفتار عجیب یک پدر آمریکایی با دخترش در سالن فرودگاه بین‌المللی واشینگتن را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که تبدیل به ویدئویی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی شده، مشاهده می‌شود که این مرد در حالی که کلاه کاپشن دخترش را در دست گرفته، او را روی کف فرودگاه روی زمین می‌کشد. این ویدئو نشان می‌دهد این مرد در حالی که در یک دست ساک خود را در دست دارد با دست دیگر دخترش را به این شکل عجیب به سمت محل پرواز هواپیما منتقل می‌کند. ویدئوی مذکور توسط یک شاهد عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است.

ظاهراً جر و بحث شدید این دختر با پدرش منجر به این اقدام عجیب مرد جوان شده است. در این ویدئو او در حالی که هیچ گونه شکایتی نمی‌کند توسط پدرش کف سالن فرودگاه کشیده می‌شود. چند لحظه بعد دختر دیگری که لباس مشکی بر تن دارد و ظاهراً خواهر این دختر است، در پشت سر آنها دیده می‌شود. در حالی که این صحنه موجب تعجب برخی کاربران شد، بعضی دیگر بدون توجه به آن سرگرم به خود دیده می‌شوند.

شخصی که با تلفن همراهش این ویدئو را تهیه کرد، در این باره گفت: «من در فرودگاه بین‌المللی واشنگتن منتظر نامزدم برای سوار شدن هواپیما بودیم که ناگهان متوجه کشیده شدن یک دختر توسط پدرش روی کف سالن فرودگاه شدم. او فریاد نمی‌زد و گریه نمی‌کرد و در پشت سر این دو نفر یک دختر با فاصله حدود ۲۰ فوت از آنها در حالی که خجالت‌زده به نظر می‌رسید قدم می‌زد.»

این ویدئو که ابتدا در Reddit منتشر شد، تاکنون بیش از ۱۲۱۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «صادقانه باید بگویم این ویدئو موجب تعجب من نشد. این صحنه ها معمولاً در اطراف من زیاد رخ می دهد.»

00:21 00:21
کد ویدیو

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: