کد خبر: ۲۲۶۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
سرمربی تیم ملی اسپانیا می‌گوید حضور ۶ بازیکن رئالی در ترکیب این تیم معنا و مفهومی ندارد چون این بازیکنان همگی بازیکنان اسپانیا هستند.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ تیم ملی فوتبال اسپانیا در حالی موفق شد با ۶ گل کرواسی نایب قهرمان جام جهانی را شکست دهد که ۶ بازیکن از رئال مادرید در ترکیب اصلی لاروخا وجود داشت. همین مساله باعث شد تا خیلی‌ها عنوان کنند تیم ملی لاروخا به بازیکنان رئال مادرید وابسته است.  
 
دنی کارواخال، سرخیو راموس، ناچو فرناندس، دنی سبایوس، مارکو آسنسیو و ایسکو ۶ بازیکن رئال بودند که در ترکیب اصلی تیم ملی اسپانیا به میدان رفتند.  
 
لوییس انریکه، سرمربی پیشین بارسلونا که هدایت تیم ملی اسپانیا را بر عهده دارد درباره این موضوع گفت: من نمی‌دانم و برایم اصلا هم مهم نیست. آن‌ها همگی به تیم ملی اسپانیا تعلق دارند و من اصلا آن‌ها را از تیم دیگری نمی‌بینم. همه آن‌ها یکسان هستند چون بازیکن تیم ملی اسپانیا محسوب می‌شوند. عاقلانه نیست که تیم ملی را با تیم‌های باشگاهی مقایسه کرد. ما ایده‌هایی در زمین بازی داریم که بر مبنای آن بازیکنان را انتخاب می‌کنیم و امشب هم برابر تیم ملی کرواسی توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم و بازیکنانی که به میدان رفتند نمایش خوبی داشتند.  
 
این مربی که جانشین فرناندو هیرو در تیم ملی اسپانیا شد اضافه کرد: صرف نظر از نتایجی که در این ۱۰ روز به دست آوردیم باید بگویم که چیزی که بیش از همه من را خوشحال کرد نگرشی بود که بازیکنانم از خودشان نشان دادند. برابر تیمی بازی می‌کردیم که به خوبی پرس می‌کند. ما کرواسی را می‌شناختیم و بعد از ۲۰ دقیقه توانستیم بر بازی مسلط شویم و همه چیز تغییر کرد. ما بازی مستقیم را در دستور کار خودمان قرار دادیم و توانستیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم و به آن چه که می‌خواهیم دست یابیم.
 
منبع:ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: