کد خبر: ۲۲۴۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۲
فیلم سینمایی کمدی "دم سرخ‌ها" به کارگردانی "آرش معیریان" که پیش از این انتظار می رفت فروش خوبی را در گیشه از آن خود کند نتوانست در برابر فیلم "هزار پا" عرض اندام کند و افتتاحیه بسیار ضعیف را از خود به ثبت رساند.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  فیلم سینمایی کمدی "دم سرخ‌ها" به کارگردانی "آرش معیریان" که پیش از این انتظار می رفت فروش خوبی را در گیشه از آن خود کند نتوانست در برابر فیلم "هزار پا" عرض اندام کند و افتتاحیه بسیار ضعیف را از خود به ثبت رساند.
 
این فیلم در سه روز نخست خود به فیلم معادل 190 میلیون تومان دست یافت که برای فیلمی با تعداد بسیار زیادی از بازیگران کمدی شکستی بزرگ محسوب می شود.
 

 
جواد رضویان، رضا شفیعی جم، بهنوش بختیاری، اندیشه فولادوند، علی صادقی، مجید یاسر، رضا ناجی، سعید پیردوست، شهره لرستانی، شهین تسلیمی، عباس جمشیدی فر و نگین معتضدی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
 
این فیلم سینمایی نیز مانند بسیاری از کمدی‌های سطحی و به نام مرسوم سوپرمارکتی راهی سینمای ایران شد اما نشان داد که فصل اکران چنین آثاری که در ابتدای امر عاری از یک فیلمنامه منسجم کمدی هستند به سر آمده است.
 


با توجه به فروش ضعیف "دم سرخ‌ها" در سه روز نخست انتظار می رود این فیلم در پایان هفته و همزمان با انتشار جدول فروش جایگاه نه چندان خوبی را در گیشه از آن خود نماید. البته نباید از این مسئله غافل شد که اکران هزارپا بر تمامی آثار سینما تاثیر گذاشته است.
 
البته اکران هزارپا شاید برای برخی از آثار افت فروش را به همراه داشته اما برخی دیگر از از آثار مانند "خاله قورباغه" و "تگزاس" و "کاتیوشا" در کنار این فیلم همچنان به فروش مناسب خود ادامه می دهند و حتی خاله قورباغه با وجود صدرنشینی "هزارپا" در هفته گذشته رشد فروش بیشتری از این فیلم داشت.
 
مشکل اصلی فیلم "هزارپا" و فروش ضعیف این اثر بدون شک به همان متد ساخت آثار معطوف به گیشه ختم می شود. این فیلم جمعی از بازیگران را در اثر می بیند اما متاسفانه فیلمنامه در حدی ضعیف است که هیچکدام از این بازیگران جایگاهی برای خود پیدا نمی کنند.
 
آرش معیریان از جمله کارگردانان کمدی ساز سینمای ایران است که سال گذشته فیلم سینمایی "آس و پاس" را در چرخه اکران داشت. این کارگردان در کارنامه خود ساخت فیلم های "کما"، "چپ دست"، "احضار شدگان"، "ساعت شلوغی"، "کالسکه"، "شانس، عشق، تصادف" و "دریا کنار" را دارد.
 
حال باید دید فیلم جدید آرش معیریان می تواند در ادامه رشدی در فروش خود داشته باشد یا همچنان به فروش ناامید کننده خود ادامه می دهد.


منبع:میزان
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: