کد خبر: ۲۲۴۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
مستند «سریک» به کارگردانی و تهیه کنندگی بهاره افشاری که از ۱۶ تیرماه اکرانش در گروه هنر و تجربه آغاز شده ، هفته گذشته توانست رکورد فروش هفتگی هنر و تجربه را بزند.
 به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ مستند «سریک» به کارگردانی و تهیه کنندگی بهاره افشاری که از ۱۶ تیرماه اکرانش در گروه هنر و تجربه آغاز شده است، پس از گذشت حدود یک ماه از نمایش آن در سینما، هفته گذشته توانست رکورد فروش هفتگی هنر و تجربه را بزند و صدرنشین شود.
 
این فیلم مستند تاکنون با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شده و توانسته هفته گذشته با فروش بلیت های دو سانس در کمتر از ۲۰ دقیقه رکورد دیگری را نیز ثبت کند.
 
اولین ساخته افشاری در قامت کارگردان به زندگی "سریک" اسب مسابقه سردار آزمون می‌پردازد و به موازات آن زندگی صاحب سرشناسش را به تصویر می‌کشد.
 
عوامل مستند بلند «سریک» عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: بهاره افشاری، مجری طرح و مدیر تولید: حسن هندی، نویسنده: علی شمس، مدیر فیلمبرداری: ایمان سرمستی، با تشکر از مسعود مسجدی، فیلمبرداران: محسن نجفی، علی قلندریان، سینا کاظمی، مجتبی اعظم‌پور، داوود بازرگانی، منوچهر حمیدپور، صدابرداران: میثم یاردیلو، احسان نوبخت، صداگذار: محمود موسوی‌نژاد، مشاور کارگردان : نگار حسینی تدوین: امیرحسین سیاح ، عکاسان: میلاد پیامی، حسن هندی، سمیرا بختیاری، گریم: مهیاد میمی، اتالوناژ سامان وفایی و مشاور رسانه: ملیکا مومنی راد
 
منبع:صبا
نام:
ایمیل:
* نظر: