کد خبر: ۲۲۲۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
فروش جهانی گوشی‌های Nokia X۶ در بازار هنگ کنگ از تاریخ ۲۸ تیر آغاز خواهد شد.
فروش جهانی Nokia X6 از 25 تیر آغاز خواهد شد +عکسبه گزارش گروه وبگردی 20:30؛  این هفته خبرهای هیجان‌انگیزی برای طرفداران گوشی‌های هوشمندنوکیا منتشر شده است و یکی از این خبرها که همین امروز به گوش همگان رسیده عرضه جهانی گوشی‌های Nokia X6 است. Nokia X6 بالاخره به بیرون از بازار چین قدم خواهد گذاشت. این گوشی قرار است در تاریخ 28 تیر عرضه جهانی شود. اولین ایستگاه آن هم هنگ‌کنگ خواهد بود.

بعد از یک شروع سخت در کشور اصلی این گوشی یعنی چین، Nokia X6 توجه بسیاری از مردم جهان را به خود جلب کرد؛ از این رو HMD Global تصمیم گرفته است آن را به صورت جهانی عرضه کند. درباره این خبر چندین جزئیات پراکنده شنیده می‌شد اما هیچکدام رسمی و تأییدشده نبودند. گفته می‌شود گزارش عرضه جهانی این گوشی‌ها از منابع هنگ‌کنگی به گوش می‌رسد پس می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد.

علاوه بر این، گزارش‌ها حاکی از این است که این گوشی با نام متفاوتی در هنگ‌کنگ عرضه خواهد شد. این گوشی در بازار هنگ‌کنگ با نام Nokia 6.1 Plus شناخته خواهد شد و با همین نام در بازارهای دیگر فروخته خواهد شد. قابلیت‌های این گوشی در عرضه جهانی تغییر نخواهد کرد و بدون شک نوکیا از اندروید جهانی استفاده خواهد کرد نه از پوسته اندروید مخصوصی که برای نوکیا ساخته شده است.

فروش جهانی Nokia X6 از 28 تیر آغاز خواهد شد +عکس

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: