کد خبر: ۲۱۶۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
مادر سالخورده پسر‌ میانسالش را که در جریان دعوای خانوادگی دست به برادرکشی زده بود، بخشید .
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛   مردی 50 ساله به نام محمدرضا چهارشنبه هفته گذشته در جریان دعوای خانوادگی با برادر 54 ساله‌اش او را در خانه ویلایی مادرشان در بلوار کاوه تهران با هفت ضربه چاقو از پای درآورد. او یک ساعت بعد از این جنایت بازداشت شد و به برادرکشی اعتراف کرد.
 
متهم دیروز از پلیس آگاهی تهران نزد قاضی سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات قضایی گفت: من متاهل هستم و دو دختر 17 و 11 ساله دارم. سال‌هاست در یکی از محله‌های جنوبی پایتخت به کار انبارداری مشغول هستم و شرایط زندگی‌ام خوب است. اما برادر فوت شده‌ام فردی پرخاشگر بود و همیشه با اعضای خانواده بدرفتاری می‌کرد. بعد از فوت پدرمان او سهم بیشتری از ارث می‌خواست. حل مشکلات اعضای خانواده بر دوش من بود. چهارشنبه‌شب من در یکی از اتاق‌ها نشسته و درحال خوردن میوه بودم.
 
چند دقیقه بعد همسرم با حالتی پریشان به خانه آمد. بعد از حرف زدن با همسرم متوجه شدم دوباره برادرم با او دعوا کرده است. عصبانی شدم و با برداشتن چاقو به طبقه اول، خانه مادرم رفتم. او با دیدن من ناسزا گفت و دعوایمان بالا گرفت. در اوج عصبانیت چاقو را سمتش گرفتم و در جریان کشمکش چاقو به بدنش اصابت کرد. قصد نداشتم وی بمیرد و خانواده‌ام داغدار شوند و به دردسر بیفتم. از کارم پشیمانم. فقط نگران همسر و دو دخترم هستم.
 
این در حالی بود که برادر دیگر مقتول و قاتل به بازپرس جنایی اعلام کرد مادرشان از محمدرضا گذشت کرده و او را بخشیده است.
 
با گذشت مادر داغدیده، مرد برادرکش برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
برچسب ها: دعوای خانوادگی
نام:
ایمیل:
* نظر: