کد خبر: ۲۱۶۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی گفت: قیمت ها طبق مصوبه قبل اعمال خواهد شد و هیچ افزایش قیمتی در این صنف وجود نخواهد داشت.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛    رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی گفت: قیمت ها طبق مصوبه قبل اعمال خواهد شد و هیچ افزایش قیمتی در این صنف وجود نخواهد داشت.
 
علی بهرمند در خصوص بازار شب عید اظهار کرد: فروش شیرینی در قنادی ها به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) روند رو به رشد و افزایشی داشت اما پس از آن مجدد فروش با کاهش مواجه شده است.
 
وی افزود: فعلا فروش اصلی قنادی ها شروع نشده است.
 
بهرمند در رابطه با قیمت های شیرینی فروشان در شب عید نوروز خاطرنشان کرد: قیمت ها طبق مصوبه قبل اعمال خواهد شد و هیچ افزایش قیمتی در این صنف وجود نخواهد داشت.
 
وی افزود: بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه به صورت فعال اوضاع را زیر نظر دارند و بازار را هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت محصول کنترل می کنند. بازرسی های مشترکی را حدود یک هفته است که اتحادیه و وزارت بهداشت در منطقه جنوب دارند و بازرسی ها را به صورت گسترده و با نیروی جدید انجام داده ایم.
 
رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تصریح کرد: متخلفان به تعزیرات معرفی می شوند و آنها طبق مقررات با متخلفان برخورد خواهند کرد.

منبع:ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر: