کد خبر: ۲۱۵۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
طبق گفته برخی مدیران سینمایی، دیروز پنجشنبه استقبال گسترده ای از برخی فیلم های جشنواره فجر شده است.

دیروز کدام فیلم‌ها به اکران فوق العاده رسیدند؟به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  روند استقبال مخاطب عام از فیلم های جشنواره فیلم فجر در سینماها ادامه دارد و پنج شنبه 19 بهمن روز شلوغی بود.

در این خصوص با مدیران برخی سینماها گفتگویی انجام دادیم که در  ادامه می خوانید؛

رضا سعیدی پور مدیر پردیس سینمایی آزادی بیان کرد: با توجه به فیلم های خوبی که دیرو برای اکران داشتیم، خوشبختانه نسبت به روزهای قبل شاهد شلوغی بیشتری بودیم و استقبال گسترده ای از فیلم ها شد.

وی افزود: دیشب برای همه سالن ها سانس فوق العاده داشتیم و مصادره، مغزهای کوچک رنگ زده و لاتاری اکران فوق العاده رفتند. فیلم هومن سیدی و مهدویان هرکدام دو سانس فوق العاده داشتند. البته عرق سرد هم با استقبال گسترده ای روبرو شد.

این مدیر سینمایی اظهار داشت: بلیت های فوق العاده زودتر از دیگر روزها فروش رفت و خیلی ها موفق به خرید بلیت نشدند. تصمیم داشتیم ساعت دو بامداد نیز به خواست مردم سانس فوق العاده بگذاریم که مسئولان امر نتوانستند این خواسته مردم را برآورده کنند.

سعیدی پور گفت: با توجه به اینکه امروز جمعه است؛ پیش بینی می شود روز شلوغ تری نیز داشته باشیم.

سعیدی پور با اشاره به حواشی دیروز در پردیس سینمای آزادی عنوان کرد: چندین بانوی ورزشکار با ویلچیر برای دیدن فیلم به این سینما آمدند.

حسین کشایی مدیر سینما استقلال هم تصریح کرد: با توجه به اینکه دیروز پنج شنبه بود و بازار سینما در این روز داغ است، شاهد استقبال خوب مخاطبان بودیم.

وی افزود: فیلم های «بمب یک عاشقانه» و «شعله ور»  نسبت به نمایش های اولی که در این سینما داشتند، به شدت با استقبال روبرو شدند.

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: