کد خبر: ۲۱۳۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
رییس اورژانس تهران با بیان اینکه روزانه ١٠٠٠ تماس مزاحم با اورژانس برقرار می شود، گفت: از مردم خواهش می‌ کنیم تماس بی‌مورد و غیرمرتبط نگیرند.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛   رییس اورژانس تهران با بیان اینکه روزانه ١٠٠٠ تماس مزاحم با اورژانس برقرار می شود، گفت: از مردم خواهش می‌ کنیم تماس بی‌مورد و غیرمرتبط نگیرند.
 
 پیمان صابریان در مراسم رونمایی از نرم ‌افزار اورژانس ۱۱۵ گفت: از ۵ مرداد امسال موتورلانس‌ها آغاز به کار کرده‌اند و درحال حاضر در ۱۴۱ نقطه شهر تهران موتورلانس‌ها فعال هستند که تراکم و فعالیت آن‌ها به حجم ماموریت در آن نقاط و محلات بستگی دارد.
 
وی با بیان اینکه با توجه به ترافیک شهری، موتورلانس‌ها به خدمت‌رسانی بهتر به مردم کمک می‌کنند،اظهارکرد: درسال جاری بیشترین ماموریت‌ها در آذرماه بود که ۱۹ هزار و ٥٧٥ ماموریت گزارش شد یعنی هر موتورلانس تقریبا روزانه ۷ ماموریت انجام داده است.
 
صابریان افزود: ورود موتورلانس‌ها به مجموعه اورژانس تهران، مصرف سوخت آمبولانس‌ها را تا۵۰ درصد و فرسودگی آمبولانس‌ ها را ۳۰ درصد کاهش داده است.
 
بنابر اعلام وبدا،رییس سازمان اورژانس تهران با اشاره به اینکه استفاده از موتورلانس‌ها به گواهینامه دیگری هم نیاز دارد، خاطرنشان کرد: انجام انفرادی ماموریت، سخت است و همین امر ما را مجاب کرد تا آموزش‌های مضاعفی به این همکاران ارائه دهیم.

منبع:خبرآنلاین
برچسب ها: اورژانس ، مزاحمت
نام:
ایمیل:
* نظر: