کد خبر: ۲۰۸۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج از وقوع یک فقره قتل به علت اختلافات خانوادگی در این شهرستان خبر داد و گفت:عدم کنترل خشم یکی از عوامل مهم در بروز جرائم خشن است.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج  از وقوع یک فقره قتل به علت اختلافات خانوادگی در این شهرستان خبر داد و افزود:عدم کنترل خشم یکی از عوامل مهم در بروز جرائم خشن است.
 
سجاد افشارمنش در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت:پس از کسب گزارشی مبنی بر وقوع یک نزاع خانوادگی در یک منزل مسکونی در روستای سرتک اولیا از توابع شهرستان قلعه گنج، بلافاصله بازپرس پرونده به همراه کارگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل حادثه حاضر می‌شوند.
 
این مقام قضائی بیان داشت: پس از تحقیقات اولیه میدانی در محل وقوع جرم مشخص گردید، بر اثر نزاع خانوادگی بین یک زن و شوهر، خانم خانه به نام (ف-چ) بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.
 
وی افزود:قاتل پس از ارتکاب جنایت اقدام به خود زنی و وارد کردن ضربات چاقو به سمت خود می‌نماید که بلافاصله، با دخالت پدر وی و سایر همسایگان چاقو از دست وی گرفته می‌شود و این زن وشوهر را به بیمارستان منتقل می‌نمایند که متاسفانه خانم خانه بر اثر خونریزی زیاد فوت می‌نماید.
 
دادستان قلعه گنج با بیان اینکه متهم فاقد سابقه کیفری می‌باشد، افزود:تحقیقات تکمیلی در این رابطه در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان قلعه گنج ادامه دارد و متهم نیز با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.
 
منبع:میزان
نام:
ایمیل:
* نظر: