کد خبر: ۲۰۸۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: با نظارت های اساسی، سهمیه نانوایی هایی که از افزودنی غیرمجاز استفاده کنند قطع می‌شود.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  رضا رحیمی امروز سه شنبه در کارگروه پایش و ساماندهی گندم- آرد و نان استان که در استانداری برگزار شد، آمار بالای سرطانهای امروز ناشی از استفاده از افزودنیهای غیرمجاز در مواد غذایی دانست و گفت: همه نهادها و اتحادیه ها باید بر نحوه تولید و تهیه مواد غذایی نظارت داشته باشند.

وی با تاکید بر ارتقاء کیفیت خوراکی ها برای داشتن زندگی سالم گفت: سبوس گندم دارای خواص غذایی بسیار خوبی است و نقش موثری در حفظ سلامت مردم دارد.

رحیمی یادآور شد: بلانکیت یک سم است که وارد چرخه غذایی مردم شده است و باید بر روی این مساله مراقبت ویژه انجام دهیم چرا که وظیفه ما مراقبت از سلامتی مردم است.

معاون اقتصادی استانداری استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در این راستا با نظارت های اساسی نانوایی هایی که از افزودنی غیرمجاز استفاده می کنند قطع سهمیه کنند.

وی به مضرات استفاده از نایلون برای حمل نان اشاره کرد و گفت: در خصوص استفاده مردم از کیسه های پارچه ای غیرپلیمری بجای کیسه های پلاستیکی برای حمل نان روشنگرز شود و از این کیسه های پارچه ای در اختیار نانوایی ها قرار دهیم.
منبع:مهر
برچسب ها: نانوایی ، نان
نام:
ایمیل:
* نظر: