رپرتاژ BBC برای فائزه هاشمی درلندن
بی بی سی فارسی گزارشی مفصل از جلسات فائزه هاشمی پخش کرد که در باشگاه فوتبال 'وستهام یونایتد' برگزار شده بود
یادداشت
علت اصلی طلاق چیست؟ علت اصلی طلاق چیست؟
متاسفانه بسیاری از زوج‌ها این مجال و اجازه را به خانواده‌هایشان می‌دهند که از همان روزهای اول ازدواج در زندگی‌شان مداخله كنند. علت این دخالت به وابستگی فرد به خانواده نخستینش بازمی‌گردد. دختر و پسر وقتی درصدد تشکیل زندگی مشترك هستند، باید وابستگی خود را از خانواده کم كنند و هر کدام از آنها برای پایداری زندگی شان به مدیریت خانواده خود بپردازند.
برنده ی واقعی برنده ی واقعی
پسر 8 ساله ی من دونده ی خوبی بود و در اکثر مسابقات مدال می آورد. روزی برای دیدن مسابقه ی او رفتم.در مسابقه ی اول مدال طلا را کسب کرد.
فقط ۱۳ مرحله تا یک خانواده خوشحال فاصله دارید فقط ۱۳ مرحله تا یک خانواده خوشحال فاصله دارید
رابطه زن و شوهری عمیق خود را به بچه ها نشان دهید. به آنها بفهمانید که ازدواج تان مهمترین و بهترین اتفاق زندگی بوده است. عشق و علاقه شما به همسرتان علاوه بر ایجاد خاطرات مثبت در ذهن بچه ها، یک الگو و مدل عالی برای زندگی آینده آنها است.
چگونه از شر شیطان در امان باشیم؟ چگونه از شر شیطان در امان باشیم؟
آیت‌الله علی عراقچی همدانی، استاد اخلاق برجسته‌ی حوزه‌ی علمیه‌ی قم در گفتار زیر که در پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب منتشر شده است، با توجه به حدیثی از حضرت علی علیه‌السلام برنامه‌ای را برای دوری از شیطان پیشنهاد می‌كند:
تأکید آیت‌الله مجتهدی بر خواندن «دعای مجیر» تأکید آیت‌الله مجتهدی بر خواندن «دعای مجیر»
رحوم آیت‌الله مجتهدی با توصیه خواندن «دعای مُجیر» در روزهای 13، 14 و 15 ماه رمضان،به نقل از استاد خویش گفت: در این دنیا هر شخصی به میزان خود دارای غم است. اگر یک روز گفتی که من غصه‌ای ندارم، بدان که اجلت نزدیک است!
گزارش
افشاگري شكست مثلث ترور در قاب افشاگري شكست مثلث ترور در قاب "كلوپ ترور" + تصاوير
مستند "كلوپ ترور" روايتي است از اقدامات برق آساي سربازان گمنام امام زمان(عج) در دستگيري كليه عوامل ترور شهداي هسته‌اي كشور،به طوري كه بخشي از اعترافات متهمين مثلث‌ترور با تمام جزئيات در اين مستند، بيان شده است.
ملت ايران هرگز فاجعه خونين مکه را فراموش نمي‌کند ملت ايران هرگز فاجعه خونين مکه را فراموش نمي‌کند
ملت ايران و جهان اسلام هرگز فاجعه كشتار حجاج را در سال 1366 فراموش نكرده و همچنان خواستار مجازات عاملان اصلي اين جنايت(سران رژيم سعودي) است.
فرار از ایران در «آبان 57» فرار از ایران در «آبان 57»
داستان این فیلم فضای ملتهب آبان ماه سال ۱۳۵۷ و سرنوشت پنج گروهی را روایت می کند که قصد دارند با آخرین پرواز از ایران خارج شوند و در این میان یکی از ماموران اصلی ساواک در جستجوی مدرکی است که به وسیله آن هویت مخالفان فاش می شود.
از فتواي خوردن گوشت جن تا پديده شوم شيعه كشي/همه جنايات وهابيت از فتواي خوردن گوشت جن تا پديده شوم شيعه كشي/همه جنايات وهابيت
بيش از 300 سال است كه لكه ننگي به نام وهابيت بر جهان نفوذ كرده و پيروان اين فرقه شوم شيعه كشي و آزار مسلمانان را مهمترين آرمان خود مي‌دانند.
در خانه هاي تيمي منافقين چه مي‌گذشت؟ در خانه هاي تيمي منافقين چه مي‌گذشت؟
در خانه های تيمي گروهك تروريستي منافقين چه مي‌گذشت و اعضاء اين گروهك تروريستي با چه هدفي خانه‌هاي تيمي را به راه انداختند؟
گفتگو
الیکا عبدالرزاقی: به زودی با امین زندگانی ازدواج می کنم الیکا عبدالرزاقی: به زودی با امین زندگانی ازدواج می کنم
خانم فخرالتاج ملکه دربار همایونی این روزها بسیار پرمشغله است و بعد از سه سال بازی در مجموعه «قهوه تلخ» نه تنها به استراحت فکر نمی کند بلکه این شب ها مشغول بازی در نمایش «33 درصد نیل سایمون» است.
7 درس از زندگی رضا صادقی 7 درس از زندگی رضا صادقی
روزهای اول، خیلی‌هایمان اسمش را هم نمی‌دانستیم. توی تاكسی آهنگ‌هایش را می‌شنیدیم، جذب صدای گرمش می‌شدیم و به‌دنبال ترانه‌هایش می‌گشتیم.
هنگامه قاضیانی: وصیت نامه ام را در 28 سالگی نوشتم هنگامه قاضیانی: وصیت نامه ام را در 28 سالگی نوشتم
من وصیت نامه ام را در سن 28 سالگی نوشتم ودائم تغییرش می دهم. نه تغییرات تفکری که تغییرات جزئی که فکر می کنم لازم است، روی آن اعمال می کنم.
ایمان صفا: به خاطر قیافه ‏ام نقش پسر بالاشهری به من نمیدهند! ایمان صفا: به خاطر قیافه ‏ام نقش پسر بالاشهری به من نمیدهند!
قیافه من به بچه پولدارها نمی‏خورد. این هم تقصیر من نیست. من همه جور کاراکتری را دوست دارم اما باید توجه داشته باشیم که ما بازیگران اول انتخاب میشویم، بعد انتخاب میکنیم.
بهنوش بختیاری: فقط برای شوهرم تهیه کنندگی می کنم بهنوش بختیاری: فقط برای شوهرم تهیه کنندگی می کنم
مردم روزه دار دوست دارند بعد از افطار کمی در خانه شان استراحت کنند. آنها دوست دارند مخصوصا در این گرمای تابستان جلوی تلویزیون لم بدهند و زیر باد خنک کولر با تماشای برنامه های ویژه رمضان، سرگرم باشند.