کد خبر: ۵۸۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷
Comodo یکی از آنتی ویروس های رایگان می باشد که زبان فارسی نیز در آن گنجانده شده است.

به گزارش اورژانس IT باشگاه خبرنگاران ،یکی از مشکلات آنتی ویروس ها باطل شدن آن ها و عدم کارایی صحیح می باشد.این مشکل گاهی باعث از کار افتادن قابلیت بروزرسانی این نرم افزارها شده و قدرت ضد ویروس برای مقابله با بدافزارهای جدید را از بین می برد.

در این گزارش اورژانس IT باشگاه خبرنگاران،یک پکیج از بهترین آنتی ویروس های رایگان را براي دانلود قرار می دهد.

1- Comodo Internet Security


نرم افزار Comodo یکی از آنتی ویروس های قوی رایگان می باشد.این آنتی ویروس از زبان فارسی پشتیبانی کرده و می تواند به صورت رایگان بروزرسانی شود.

برای دانلود Comodo Internet Security اینجا کلیک کنید.
 

2- Microsoft Security Essentials


نرم افزار Microsoft Security Essentials که به تازگی نسخه 1 آن ارائه شده است هرچند بسیار ساده و اولیه به نظر می رسد اما توانایی های قابل توجهی دارد، اول این که این نرم افزار امنیتی به صورت کاملا رایگان عرضه می شود و حجم آن هم بسیار پائین تر از نرم افزارهای مشابه می باشد. نسخه های مختلفی برای آن قرار داده شده است تا کاربران سیستم عامل های مختلف هریک بسته به نیاز خود از این ابزار امنیتی بهره مند شوند.

برای دانلود Microsoft Security Essentials نسخه 32 بیتی اینجا کلیک کنید.
 

 
3- Kingsoft Antivirus
 

Kingsoft Antivirus آنتی ویروس  کاملا رایگانی است که می تواند انواع ویروس ها و بدافزارها را شناسایی کرده و از بین ببرد. این آنتی ویروس از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی بعمل می آورد و از سوی شرکت های گوناگون مورد تایید قرار گرفته است.
 
برای دانلود Kingsoft Antivirus  اینجا کلیک کنید.
نام:
ایمیل:
* نظر: