کد خبر: ۲۱۹۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
محمدرحمان نظام اسلامی چندی است به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده و تحت مداوا قرار گرفته است .
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ درپی بستری شدن محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده وگزارشگر رادیو و تلویزیون در یکی از بیمارستانهای تهران، قائم مقام معاونت صدا، مدیر روابط عمومی رادیو و جمعی دیگر از مدیران این رسانه، ضمن عیادت از این گوینده جانباز رادیو، از نزدیک در جریان درمان بیماری وی قرار گرفتند.
 
نورالدین جعفری قائم مقام معاونت صدا، حامد فاتحی مدیر روابط عمومی رادیو، داریوش فرضیایی و جمعی دیگر از مدیران این رسانه، با حضور در بیمارستان محل بستری شدن محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده وگزارشگر رادیو و تلویزیون در دوران دفاع مقدس، از این گوینده جانباز رادیوعیادت کردند و از نزدیک در جریان درمان بیماری وی قرار گرفتند.

 
 
قائم مقام معاونت صدا دراین دیدار از محمدرحمان نظام اسلامی به عنوان سرمایه رسانه ملی و یادگار هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و افزود: حضور نظام اسلامی درمناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس که با تهیه گزارش های هیجان انگیز و ارائه خبر سلامتی، رشادت و پیروزی رزمندگان اسلام همراه بود، موجی از شادی را در میان مردم ایجاد می کرد.

وی همچنین با بیان اینکه این گوینده جانباز رادیو بعد از جنگ باحضور در جبهه فرهنگی خدمات ارزنده ای را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه نموده است، برای محمد رحمان نظام اسلامی آرزوی سلامتی کامل و شفای عاجل نمود.

گفتنی است، محمدرحمان نظام اسلامی چندی است به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده و تحت مداوا قرار گرفته است .وی در دوران دفاع مقدس درعملیات خیبر درسال ۶۲ به علت قطع پا به درجه رفیع جانبازی نایل آمد.
 
منبع:مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر: