کد خبر: ۲۰۳۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
لینکلن کانتیننتال به خودی خود لوکس محسوب می‌شود. کابین جادار و راحتی و طراحی خارجی شیک و اشراقی از جمله شاخصه‌های کلیدی این خودرو در زمان معرفی در نمایشگاه نیویورک 2015 به شمار می‌روند. خب با در نظر گرفتن این میزان اشرافیت، تصور کنید همین سدان به یک لیموزین طویل و راحت‌تر تبدیل شود.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ اخیراً تصاویری جاسوسی از نسخه طویل شده کانتیننتال در مقر فورد در دیربورن میشیگان ثبت شده است. هنوز مشخص نیست این خودرو یک مدل کارخانه‌ای برای خریداران ناوگانی است یا اینکه کانتیننتال استاندارد توسط یک موسسه افترمارکتی به‌صورت لیموزین درآمده است. در هر صورت با خودرویی عجیب طرف هستیم.

اخیراً تصاویری جاسوسی از نسخه طویل شده کانتیننتال در مقر فورد در دیربورن میشیگان ثبت شده است. هنوز مشخص نیست این خودرو یک مدل کارخانه‌ای برای خریداران ناوگانی است یا اینکه کانتیننتال استاندارد توسط یک موسسه افترمارکتی به‌صورت لیموزین درآمده است. در هر صورت با خودرویی عجیب طرف هستیم.
اگر کانتیننتال یاد شده حاصل کار لینکلن باشد بدین ترتیب به لیست بلندبالای لیموزین‌های این شرکت اضافه خواهد شد. از مدل شهری MKT گرفته تا مدل نویگیتور L و… دارای نسخه لیموزین هستند.
نمای جلو و عقب نسبت به نسخه کارخانه‌ای بدون تغییر باقی مانده است. در بخش عقبی نیز می‌توانیم نشان 3.0T را ببینیم. زیر کاپوت پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری بای توربوی استاندارد قرار دارد که قدرت 400 اسب بخاری و گشتاور 542 نیوتون متری تولید می‌کند. منبع: نامه نیوز
 
انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: