کد خبر: ۲۰۳۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
یک مرد مکزیکی با روشی هولناک و البته مبدعانه دست به کسب و کاری بزرگ و پر درآمد زده است!
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ «جاستین کرو» طرح خود را اینک به یک کسب و کار بزرگ تبدیل کرده و در پروژه ای با نام نوریش (Nourish) خاکستر مردگان را به ظروف آشپزخانه تبدیل می کند. او از طرف دوستان خود درخواست ها و سفارش هایی داشته است.
 
 
 
این مرد مکزیکی از روش عجیبی برای ماندگار کردن یاد آشنایان و دوستان درگذشته استفاده می کند. این سفالگر مکزیکی، با خاکستر مردگان و پودر استخوان اجساد آنان کاسه، بشقاب، فنجان و شمعدانی درست می کند.
 
 
 
«جاستین کرو» طرح خود را اینک به یک کسب و کار بزرگ تبدیل کرده و در پروژه ای با نام نوریش (Nourish ) خاکستر مردگان را به ظروف آشپزخانه تبدیل می کند. او از طرف دوستان خود درخواست ها و سفارش هایی داشته است.
 
 
 
بنا بر این گزارش، هم اکنون این شرکت با شعار «خاکستر مردگان را به جزئی از زندگی خود تبدیل کنید» به کار خود ادامه می دهد.شرکت او خاکستر و پودر استخوان مردگان را با لعابی مخصوص مخلوط می کند و از آن ها فنجان می سازد. برای هر فنجان ۱۰۰ گرم خاکستر مرده نیاز است. جاستین کرو از سال ۲۰۱۵ تاکنون ۲۰۰ استخوان انسان خریداری کرده است. او با انتشار آگهی در اینترنت برای خرید استخوان انسان اعلام آمادگی کرده است. حرکت او واکنش های تند بسیاری را به همراه داشته است.
 
 
 
او در اظهارنظری عجیب گفته است: فکرش را بکن وقتی داری قهوه می نوشی داستان های مادربزرگ و نصیحت های پدر و مادرت را به یاد بیاوری؟! او در جایی دیگر هم گفته: واقعا شگفت انگیز است که استخوان ۲۰۰ تا آدم را یک جا الک کنی!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: جام نیوز
 
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: