کد خبر: ۲۰۱۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
«رابین بل»، هنرمند و فیلمساز آمریکایی، دوشنبه شب، با نمایش پیام «رشوه‌ها را در اینجا به ترامپ پرداخت کنید»، بر سردرِ هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن، باعث شگفتی بازدیدکنندگان این هتل شد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛«رابین بل»، هنرمند و فیلمساز آمریکایی، دوشنبه شب، با نمایش پیام «رشوه‌ها را در اینجا به ترامپ پرداخت کنید»، بر سردرِ هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن، باعث شگفتی بازدیدکنندگان این هتل شد. بل این پیام را با استفاده از پروژکتور که داخل یک دستگاه ون در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ قرار داشت، بر سردرِ این هتل نمایش داد.   

این فیلمساز آمریکایی می‌گوید ترامپ از این هتل به عنوان مکانی برای دریافت رشوه از مقامات کشورهای دیگر، استفاده می‌کند. بل همچنین، با نمایش تصاویر پرچم‌های ترکیه و روسیه، بندی از قانون اساسی آمریکا که دریافت هدایا از سوی مقامات این کشور را ممنوع می‌کند، بر روی دیوار این هتل نمایش داد.   

در ادامه گزارش سی‌ان‌ان آمده است این هتل بین‌المللی باعث بوجود آمدن نگرانی‌هایی در میان سیاستمداران آمریکایی شده است. این احتمال می‌رود که مقامات کشورهای دیگر در ملاقات‌های خود با ترامپ و پرداخت رشوه و تطمیع وی، رئیس‌جمهور آمریکا و دولت این کشور را به اجرای خواسته‌های‌ خود وادار می‌کنند. 

پیامی عجیب بر سردرِ هتل بین‌المللی ترامپ (+عکس)

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: