کد خبر: ۱۹۹۳۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
طبق اعلام اولیه کادرپزشکی باشگاه منچستریونایتد، مصدومیت زلاتان جدی است و به احتمال زیاد مرحله بعدی مسابقات لیگ اروپا را از دست داده است.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛تیم فوتبال منچستریونایتد درمرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در دو بازی سخت و نفس‌گیر موفق شد اندرلخت بلژیک را با مجموع نتیجه 3 بر 2 شکست داده و راهی مرحله بعد شد.

در مسابقه شب گذشته که با نتیجه 2 بر یک به نفع یونایتدها تمام شد، یک اتفاق بد برای شیاطین سرخ رخ داد؛ جایی که زلاتان ابراهیموویچ و مارکوس روخا، دو بازیکن کلیدی این تیم دچار مصدومیت شدید شدند.

طبق آخرین نظر کادر پزشکی، زلاتان به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مرحله بعدی مسابقات را از دست داده و این مهاجم کلیدی در دیدارهای بعدی منچستر غایب خواهد بود.

با وجود اعلام اولیه کادر پزشکی یونایتدها مبنی بر احتمال غیبت این دو بازیکن در دیدارهای بعدی، اما خوزه مورینیو همچنان با امید به آینده نگاه می کند و امیدوار است چنین خبرهایی صحت نداشته باشد.

وی در این زمینه تاکید کرد: من هم می دانم که مصدومیت دو بازیکنم به ویژه مصدومیت زلاتان جدی است اما دوست دارم همچنان با احساس خوب به آینده تمرکز کنم و منتظر پاسخ نهایی کادر پزشکی تیم هستم.

وی ادامه داد: من اکنون نمی توانم درباره جزییات مصدومیت روخا و زلاتان صحبت دقیقی داشته باشم، چون من مربی تیم هستم نه پزشک.

منبع: فارس
برچسب ها: زلاتان ، لیگ اروپا
نام:
ایمیل:
* نظر: