کد خبر: ۱۹۹۳۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
برخلاف تست‌های قبلی، هیوندایی استتار کاملی را برای مدل تحت آزمایش انتخاب نکرده است. به همین دلیل می‌توان توصیف بهتری از آینه ها و سپر و گلگیرهای جلو ارائه داد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛در سانتافه‌های آینده شرکت هیوندایی چراغ‌های دو بخشی LED کشیده‌تر و به درب موتور نزدیک شده‌اند.

بنابر این گزارش : نسل بعدی هیوندایی سانتافه که در حال حاضر در آلمان در حال ارزیابی است، پیشتر آزمایش‌های مربوط به هوای سرد و یخبدان خود را پشت سرد گذاشته است. اینک هیوندایی تلاش دارد در یک آب و هوای خنک تست‌های دیگری را روی جدیدترین سانتافه‌های خود عملی کند. این در حالیست که سانتافه‌های جدید اینک استتار کمتری شده‌اند.

تصاویر لو رفته از سانتافه‌های آینده را ببنید

برخلاف تست‌های قبلی،  هیوندایی استتار کاملی را برای مدل تحت آزمایش انتخاب نکرده است. به همین دلیل می‌توان توصیف بهتری از آینه ها و سپر و گلگیرهای جلو ارائه داد.

تصاویر لو رفته از سانتافه‌های آینده را ببنید

جلوپنجره خودرو در این مدل از سانتافه فعلی عریض‌تر شده و چراغ دو ردیفه آن کاملا مشخص است. اما این موارد تنها تغییرات سانتافه جدید نیست  سپر و چراغ‌های عقب نیز با آنچه در هیونداهای کنونی دیده می‌شود کاملا متفاوت است. آینه‌های جانبی نیز در این خودرو دچار تغییر شده‌اند.

تصاویر لو رفته از سانتافه‌های آینده را ببنید

در مورد نمای عقب باید گفت که سانتافه جدید آنقدرها هم که در این تصاویر جعبه‌ای به نظر می‌رسد، جعبه‌ای و زاویه دارساخته نشده است. سقف خودرو با یک شیب ملایم به سمت پائین می‌آید، اما این شیب به گونه‌ای طراحی شده که بر فضای محفظه بار تاثیر منفی نگذارد. تیم هیوندایی در پوشش نمای عقب خودرو کار خود را به خوبی انجام داده است و لذا نمی توان در این مورد اظهار نظر قطعی داد.

تصاویر لو رفته از سانتافه‌های آینده را ببنید

مشخصات قوای محرکه و موتور در این خودرو در حد یک راز مسکوت مانده است. اما قابلیت محرک چرخ‌های جلو یا تمام چرخ با توجه به درخواست و ذائقه مشتریان ارائه خواهد شد.

مدیر عامل هیوندایی موتور آمریکا در این خصوص گفت: در نسل جدید مشتریان در تشخیص مدل‌های 5 یا 7 صندلی با مشکل روبه‌رو خواهند شد. نسل‌های آتی سانتافه با یک نسخه 7 صندلی نیز ارائه خواهند شد تا نیاز طرفداران این خودروسازی به یک مدل خانوادگی کامل گردد. انتظار داریم در نیمه دوم سال این خودرو به شکل رسمی معرفی گردد.

منبع:عصر ایران
نام:
ایمیل:
* نظر: