کد خبر: ۱۹۹۲۹۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
دونالد ترامپ بعد از تصدی پست ریاست‌جمهوری آمریکا یک پنجم از وقت خود را در اقامتگاهش در مارالاگو در ایالت فلوریدا سپری کرده است.
به گزارش  گروه وبگردی 20:30؛ بر اساس گزارش‌ها، دونالد ترامپ بعد از تصدی پست ریاست‌جمهوری آمریکا یک پنجم از وقت خود را در اقامتگاهش در مارالاگو در ایالت فلوریدا سپری کرده است.
 
 روزنامۀ واشنگتن‌پست گزارش داد ترامپ در دورۀ ریاست‌جمهوری‌اش ۴۲۴/۵ ساعت را در مارالاگو و ۱۶۶۳/۵ ساعت را نیز در دیگر جاهای مرتبط با آن از جمله در سفر هوایی با هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری به مارالاگو سر کرده است.
 
بر اساس این گزارش، رئیس‌جمهوری آمریکا از مجموع ۱۳ تعطیلات آخر هفته‌ای که در دوران ریاست‌جمهوری‌اش داشته هفت تعطیلات را در مارالاگو گذرانده است.
 
این روزنامه افزود ترامپ این اقامتگاه را «کاخ سفید زمستانی» یا «کاخ سفید جنوبی» نام نهاده تا بگوید هنگام حضورش در این محل، فعالیت‌های مرتبط با ریاست‌جمهوری را به انجام می‌رساند.

واشنگتن پست نوشت برآورد هزینه هر سفر ترامپ به مارالاگو حدود 3/6 میلیون دلار است.
ترامپ در دوران ریاست‌جمهوری اوباما، او را به خاطر هزینه سفرهایش - که طی دو دوره ریاست‌جمهوری 97 میلیون دلار شده بود – به شدت مورد انتقاد قرار داده بود.
 
با وجود این، به نظر می‌رسد که هزینه سفرهای رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا بسیار بیشتر از هزینه سفرهای اوباما شود.
 
واشنگتن پست خاطر نشان کرد ترامپ که وعده داده بود در دوران ریاست‌جمهوری با جدیت به کار خواهد پرداخت «که زمان برای گلف بازی کردن» نداشته باشد، از زمان تحلیف 14 بار گلف بازی کرده است.

منبع:آنا
نام:
ایمیل:
* نظر: