کد خبر: ۱۹۹۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
سالار دی یونی بزرگترین دشت نمک جهان در جنوب غربی بولیوی قرار دارد و یکی از زیباترین مکان های آمریکای جنوبی است که عکاسان دسته دسته برای عکاسی از مناظر خیره کننده و منحصربفردش به آن سفر می کنند. هم چنین گردشگران زیادی از سراسر جهان جذب این دشت فوق العاده زیبا می شوند.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ سالار دی یونی بزرگترین دشت نمک جهان در جنوب غربی بولیوی قرار دارد و یکی از زیباترین مکان های آمریکای جنوبی است که عکاسان دسته دسته برای عکاسی از مناظر خیره کننده و منحصربفردش به آن سفر می کنند. هم چنین گردشگران زیادی از سراسر جهان جذب این دشت فوق العاده زیبا می شوند.

از آنجا که این دشت دور از شهر واقع شده، چندین هتل برای اقامت گردشگران در آن ساخته شده است. باتوجه به کمبود مصالح معمول ساخت و ساز در این دشت، دیوارها، سقف و مبلمان تقریبا به طور کامل از بلوک های نمکی که از سالار به دست آمده و ملات سیمان مانندی که از نم و آب تهیه می شود، ساخته می شوند. 

اولین هتل، دسال پلایا بود که در سال های 1993 تا 1995 در وسط دشت نمک ساخته شد و خیلی زود یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری شد. پس از آن هتل ها و مهمانخانه های بسیاری از نمک در این دشت ساخته شدند. 

منبع: برترینها

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: