کد خبر: ۱۹۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
متهم به همين شيوه از افراد ديگري اخاذي كرده و تحقيقات براي كشف جرائم بيشتر در جريان است.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛  سرباز يكي از بيمارستان‌هاي تهران كه متهم است بعد از فريب دختري 14 ساله و به دست آوردن عكس‌هاي خصوصي او 40 ميليون تومان از وي اخاذي كرده است، سرانجام به دام پليس افتاد. متهم به همين شيوه از افراد ديگري اخاذي كرده و تحقيقات براي كشف جرائم بيشتر در جريان است.
 
چندي قبل فردي مأموران پليس فتاي تهران را از ماجراي اين فريبكاري با خبر كرد. او گفت متوجه شده‌ام كه دختر 14 ساله‌ام در دام پسري فريبكار گرفتار شده است به طوري كه با تهديد دخترم 40 ميليون تومان پول و طلا از او اخاذي كرده است. بعد از طرح شكايت، دختر نوجوان تحت مشاوره پليس قرار گرفت. او گفت: مدتي قبل بود كه با پسري 26 ساله كه سرباز يكي از بيمارستان‌هاي شهر است، آشنا شدم. او من را فريب داد به طوري كه عكس‌هاي خصوصي‌ام را در اختيارش گذاشتم. بعد از آن بود كه تهديد به انتشار عكس‌ها كرد و به اين بهانه 40 ميليون تومان پول و طلا به او دادم اما حالا درخواست رابطه سياه دارد.
 
بعد از به دست آمدن اين اطلاعات بود كه متهم شناسايي و بازداشت شد. سرهنگ محمد‌مهدي كاكوان، رئيس پليس فتاي تهران بزرگ در مورد این حادثه گفت: متهم در بازجويي‌ها به جرمش اعتراف كرده و گفته است كه افراد ديگري را به اين شيوه فريب داده است.   وي تأكيد كرد: حتماً والدين بر فعاليت سايبري فرزندان خود نظارت داشته باشند و آموزش‌هاي لازم را به آنها بدهند كه در اين فضا چگونه رفتار كنند. سرهنگ كاكوان در پايان از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشكوك از طريق سايت پليس فتا به نشاني www. CyberPolice. ir قسمت ثبت گزارشات مردمي آن را ثبت كنند. 

منبع: جام نیوز

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: