کد خبر: ۱۹۷۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
مربی سابق تیم ملی اعلام کرد: «من خودم رفتم و به خاطر همین کار، حرف و دشنام از هموطنام کم نشنیدم ولى فداى سرشون، چون خیلى به گردن من حق دارن و گذر زمان همه چیرو مشخص میکنه.»
به گزارش  گروه وبگردی 20:30؛پس از اصرار کارلوس کی روش به عدم حضور دستیاران و مترجم ایرانی اش در تمرینات تیم ملی گزارشی در مورد دلیل این ماجرا در خبرگزاری فارس منتشر شد.

در این گزارش عنوان شد که کی روش به خاطر اینکه دستیارانش حاضر نشده اند علیه برانکو ایوانکوویچ موضع بگیرند آنها را کنار گذاشته تا به سرنوشت علی کریمی دچار شوند.
 
کریمی که دل پری از کی روش دارد در این خصوص واکنش نشان داد و ضمن اینکه تاکید کرد دلیل جدا شدنش از تیم ملی اینگونه مسائل نبوده به نفرات ایرانی کادر کی روش توصیه کرده بروند و پشت سرشان را هم نگاه نکنند!
 
متن منتشر شده توسط علی کریمی را در ادامه می خوانید:

 «این روزها حرف و حدیث هاى زیادى در مورد برکنارى دستیاران ایرانى سرمربى به گوش می رسد که هر رسانه اى با تفکرات خاص خودش به این قضیه واکنش نشون میده، اگر این خبر درست است چرا این موضوع زودتر از طریق رسانه ها یا خود مربیان مطرح نشد!!؟؟
 
من به شخصه فکر نمی کنم که جناب سرمربى چنین درخواست شرم آورى از دستیارانش کرده باشد، هر کدام از این مربیان بخشى از فوتبال ما هستن و براى فوتبال زحمت کشیدن و باید احترامشون در هر شرایطى حفظ شود و این از وظایف فدراسیون فوتبال هست که باید انجام شود!!

 در جواب مطلب بالا باید عرض کنم من خودم رفتم و به خاطر همین کار، حرف و دشنام از هموطنام کم نشنیدم ولى فداى سرشون، چون خیلى به گردن من حق دارن و گذر زمان همه چیرو مشخص میکنه
نام:
ایمیل:
* نظر: