کد خبر: ۱۹۷۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
دعواهای مالی فدراسیون با اسپانسرهایش ادامه دارد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛دعواهای دامنه دار فدراسیون و اسپانسرهایش تمامی ندارد. آنها 70 میلیاردی از دو سال گذشته و تبلیغات محیطی طلب دارند. برای سال جدید هم به خاطر اتفاقاتی که رخ داد ، هنوز از جدول پرداخت ها عقب مانده اند. عابدینی رئیس کمیته بازاریابی و سازمان اقتصادی فوتبال گفته از 50 میلیاردی که باید می گرفتند ، 30 میلیارد تومانی وصولی داشتند اما هنوز خیلی از پول ها مانده است.

این حرف های عابدینی را بخوانید که می گوید:« ما دو اسپانسر داشتیم؛ در بخش اسپانسر تبلیغات محیطی سازمان لیگ آنها بدحسابی کردند. با این حال از ۵۰ میلیارد تومان، ۳۰ میلیارد پرداخت شده و ۲۰ میلیارد دیگر باقی مانده است. از پارسال هم قسمت دیگری از قرارداد اسپانسر تبلیغات محیطی با سازمان لیگ باقی مانده است.»

عابدینی با اشاره به اسپانسری که حامی فدراسیون فوتبال و تیم ملی ایران است گفت:« اسپانسر تیم ملی که سامانه 9090 است عملکرد بسیار خوبی داشته و با استناد به قراردادی که داشته تاکنون به ۹۰ درصد از تعهدات خود عمل کرده است. به خاطر همین متعهد بودن اسپانسر، تیم ملی از نظر مالی شرایط خوبی دارد و مشکلی در این زمینه با اسپانسر حامی فدراسیون و تیم ملی نداریم.»

عابدینی در مورد مشکلی که فدراسیون با اسپانسر البسه تیم ملی داشت، ادامه داد:« ما چند دعوا در این بخش داریم که علاوه بر بحث اسپانسرینگ تبلیغات محیطی با شرکت جیووا دچار چالش شده ایم و جلو می رویم تا یکی یکی این مسائل را حل کنیم.»

به نظر می رسد این پرونده های چند ده میلیاردی از چالش های بزرگ فدراسیون مهدی تاج هستند.


منبع:خبرآنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر: