کد خبر: ۱۹۵۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
فویل آلومینیومی تنها مصارف صنعتی و آشپزی ندارد ، فواید درمانی جالبی در پیچیدن یک ورق نازک آلومینیومی دور پاها وجود دارد که اکثر افراد از آن بی خبرند.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛فویل آلومینیومی تنها مصارف صنعتی و آشپزی ندارد ، فواید درمانی جالبی در پیچیدن یک ورق نازک آلومینیومی دور پاها وجود دارد که اکثر افراد از آن بی خبرند.

فویل آلومینیومی فواید زیادی دارد که عده ی کمی از مردم به آن واقف هستند. فویل آلومینیومی در درمان بسیاری از بیماری ها موثر است اما فواید آن ناشناخته است که در این مطلب به آن پرداخته ایم.

1. درمان سرماخوردگی:
پای خود را با 5 تا 7 فویل، ساعتی بپوشانید. این فویل ها خاصیت ضد بیماری دارد و نشانه های سرماخوردگی را از بین می برد، سپس فویل را بردارید و بعد از دو ساعت فویل های دیگری را روی پا قرار دهید.

2. ضد خستگی :
فویل آلومینیومی به جبران انرژی از دست رفته کمک می کند. فویل را تکه تکه کنید و آن را 2-3 ساعت داخل فریزر قرار دهید و بعد آن را از فریزر خارج کنید و آن را روی گونه ها و پلک ها قرار دهید با این کار شما احساس تازگی می کنید.

3. درمان پوست های سوخته :
ابتدا سطح سوختگی را تمیز و خشک کنید و مرهمی روی جراحت قرار دهید و با گاز استریل روی آن را بپوشانید سپس فویل آلومینیومی را محکم با چسب به دور آن ببندید.

4. رفع درد های مفصلی : در هر قسمتی از بدن که احساس درد دارید، فویل آلومینیومی را در طول روز یا شب قرار دهید و همچنین حرکت های مفصلی خود را محدود کنید.

منبع:نمناک
نام:
ایمیل:
* نظر: