کد خبر: ۱۹۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
چندش آور و ترسناک ، تصاویر و ماجراهایی که از زنده بودن موجوداتی موزی در بدن انسان خواهید خواند. از منی ماهی داخل دهان یک زن تا کرم چشم یک کودک و مارماهی مجاری ادرار یک پسرجوان .
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ موارد شوکه کننده از وجود حیوانات زنده در بدن انسان موضوعی ست که برای هر کسی می تواند جالب و البته چندش آور باشد.

دفعات زیادی با شنیدن و دیدن اینگونه ماجراها شوکه شده ایم و با خود به این فکر کرده ایم که شاید گروهی برای جذب کاربران آنها را ساخته باشند اما تمام تصاویری که در این بخش مشاهده می کنید واقعی هستند. 

Shocking Cases of Animals Found Alive In People

دراین بخش تصاویری را همراه با توضیحاتی از حیوانات و حشرات موذی که به طور زنده در بدن انسانها کشف شده اند برای تان جمع آوری کرده ایم که مطمئناً با دیدن آنها شگفت زده خواهید شد.

موجودات زنده و چندش آوری که در بدن انسان ها زندگی می کردند

عنکبوتی زنده که داخل گوش یک زن یافت شد


عکس موجود زنده واقعی در بدن انسان

زنی که از خارش های شدید در نرمه گوش خود شکایت داشت به پزشک مراجعه کرد،معاینات شوکه کننده بود چرا که یک عنکبوت زنده در داخل گوشه آن زن گیر افتاده بود.

5 مگس پاشنه که داخل سر یک مرد رشد کرده بودند


خارج شدن 5 مگس پاشنه زنده از سر یک مرد

 مردی که نامش منتشر نشده است به دلیل برجستگی که در قسمت پشت سرش احساس می کرد به پزشک مراجعه کرد.معاینات اولیه خبر شوکه کننده ای را در سرتارس فضای مجازی منتشر کرد ، 5 مگس پاشنه داخل سر این مرد زنده و در حال رشد بودند. پزشکان با موفقیت تمام آنها را خارج کردند. 

کرم داخل چشم پسربچه ی 5 ساله


خارج شدن کرم زنده از چشم پسربچه 

شاید ترسناک ترین گزینه ی این گزارش خارج شدن کرمی باشد که داخل چشم یک پسربچه لانه کرده بود.کرم به طور کامل از چشم کودک خارج شد اما پزشکان برای خارج کردن ان مجبور به ایجاد برش داخل چشم شدند. 

مایع منی ماهی داخل دهان یک زن!!!


عکس چندش اور موجود و حیوان زنده در بدن انسان

12 عدد شبیه حشره به رنگ سفید از دهان یک زن خارج شد ، دیدن این موجودات زنده حتی خارج از دهان زن بسیار چندش آور است. این گزینه به جرات چندش آور ترین تصویری را دارد که تا کنون دیده اید. 

سوسک زنده داخل بینی زن هندی:
دردهای ناگهانی داخل بینی زن جوان و گیر افتادن سوسک زنده داخل مجرای بینی او که یکی دیگر از عجایب مردم هند بود. خوشبختانه این حشره بدون دردسر از بینی زن خارج شد.

مارماهی زنده داخل مجرای ادرار پسر نوجوان

این مار ماهی که به طور تصادفی به داخل بدن پسر راه یافته بود با جراحی خارج شد. 

کرم 5 اینچی داخل گوش پیرمرد


رشد کرم زنده در داخل گوش یک پیرمرد

پیرمرد 75 ساله که مدتها از خارش شدید گوشش احساس ناراحتی می کرد بعد از معاینه توسط پزشک متوجه شد که یک کرم 5 اینچی زنده داخل گوشش وجود دارد.

منبع: نمناک

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: