کد خبر: ۱۹۵۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
«پیگیری‌ها حاکی از آن است که دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول در ماجرا، همچون گذشته، مشغول انجام وظیفه خود در این رابطه هستند و آنچه به‌ تازگی درباره رفع حصر مطرح شده، صرفا گمانه‌زنی رسانه‌ای بوده است.»
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ «در روزهای پایانی هفته گذشته، انتشار برخی نقل‌قول‌ها موجب شد گمانه‌زنی درباره پیشرفت احتمالی در حل مسئله حصر، به سرخط خبرهای رسانه‌ها تبدیل شود. در همین پیوند ماجرای دیدار با محصوران، نخست از نشست علی مطهری، نایب‌رئیس مجلس در دانشگاه فردوسی مشهد سر زبان‌ها افتاد. کمی بعدتر علی مطهری خبر منتشر شده از سوی ایسنا را تصحیح کرد و گفت دیداری با محصوران نداشته اما تلاش‌ها و برنامه‌هایی در راه است تا بتواند با سه شخصیت سیاسیِ در حصر گفت‌وگو داشته باشد. حسین کروبی هم خبر داد به درخواست ملاقات با محصوران پاسخ مثبت داده‌ شده اما هنوز زمانی برای آن تعیین نشده است.

پیش از این حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه، با اشاره به اتفاقات سال ٨٨ تأکید کرده بود حصر، مصوبه شورای عالی ‌امنیت ملی است. او گفته بود: «شورای امنیت ملی تشکیل شد و این شورا تصویب کرد این افراد فعلا در حصر باشند و محاکمه نشوند که این مصوبه کماکان به قوت خود باقی است.»

اکنون پیگیری‌ها حاکی از آن است که دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول در ماجرا، همچون گذشته، مشغول انجام وظیفه خود در این رابطه هستند و آنچه به‌ تازگی در‌ این‌ باره مطرح شده، صرفا گمانه‌زنی رسانه‌ای بوده است.»

منبع: شرق

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: