کد خبر: ۱۹۳۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه با صدور پیامی ارتحال آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه با صدور پیامی ارتحال آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
 
مشروح این پیام به شرح زیر است:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
انالله و اناالیه راجعون
 
با کمال تأسف، خبر درگذشت برادر گرامی و مبارز، مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و رحمة‌الله علیه واصل گردیده و موجب اندوه و تأثر عمیق قلبی گشت.
 
این انسان خدوم و مجاهد، از پیشگامان مبارزه و نهضت عظیم امام راحل و از جمله افراد برجسته انقلاب شکوهمند اسلامی به شمار می‌رفت که از عمق جان به ندای قائد عظیم‌الشأن اما راحل قدس‌الله نفسه الزکیه لبیک گفته و به حق در آن دوران سخت مبارزه با رژیم سفاک ستمشاهی در ایثار جان و مال دریغ نورزید و همواره در مسیر اعتلای کلمه طیبه انقلاب اسلامی قبل و بعد از پیروزی و در عصر قیادت آن یگانه دوران، گام برداشت و از جمله افراد مورداعتماد ایشان بود که بار مسئولیت‌های سنگینی را در آن دوران به شایستگی به دوش کشید.
 
پس از رحلت آن قائد فقید و در عصر زعامت و قیادت خلف صالح امام راحل (ره) یکی از یاران وفادار به انقلاب و رهبری باقی ماند و خدمات گسترده و ماندگاری را در مسئولیت خطیر اداره دولت پس از جنگ تحمیلی و همچنین ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام از خود بجای گذاشت.
 
بی‌تردید مصیبت درگذشت این مجاهد خستگی‌ناپذیر تلمه‌ای است که تنها فضل و رحمت واسعه الهی می‌تواند آن را جبران کند.
 
اینجانب رحلت آن مرحوم مغفور را به ساحت مقدم امام زمان (عج) و به حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و بیت آن مرحوم خاصه اخوان و آقازادگان و عموم ارادتمندان به ایشان و به همه ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت عرض نموده، برای ایشان مغفرت و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.
 
سیدمحمود هاشمی شاهرودی
منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: